Podpořte vývoj miminka s naší knížkou – samostatně nebo v setu. Teď s dopravou od 29 Kč!

Zásady ochrany osobních údajů

Kdy zpracováváme vaše osobní údaje?

  • Když nám vyplníte objednávky v e-shopu BabyBond.cz
  • když si vytvoříte účet na našem webu,
  • když si prohlížíte naše webové stránky,
  • když se nám přihlásíte k odběru novinek a aktualit.

Komu osobní údaje poskytujete? Silvii Kostuňové, IČO: 08313661, se sídlem Plaminkové 33, Praha 4, 140 00, zapsané v obch. rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. C 361643 (dále také jako “správce“). V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů – GDPR) je potřeba vás informovat o tom, jaké údaje o vás shromažďujeme, z jakého důvodu a jakým způsobem vaše údaje využíváme, jaká jsou vaše práva ohledně námi využívaných osobních údajů a jakým způsobem je u nás můžete uplatnit.

Které údaje shromažďujeme?

  • U objednávky a tvorby účtu – jméno a příjmení, poštovní adresu, e-mailovou adresu a telefon.
  • Prohlížení webových stránek – cookies.
  • Newsletter – e-mail, jméno, případně datum narození dítěte (volitelné)

K čemu tyto údaje potřebujeme?

Údaje potřebujeme na to, abychom splnili smlouvu – tedy abychom vám mohli poslat zboží, které jste si objednali, aby mohlo doputovat až k vám domů a pošťák vám mohl zavolat.

Údaje zpracováváme také proto, abychom vám (zákazníkům) mohli napsat, co je na našem e-shopu  BabyBond.cz nového – k tomu uchováváme váš e-mail 3 roky od nákupu. Takové informování nám dovoluje ust. § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb., o službách informační společnosti.

Údaje evidujeme i pro případné budoucí právní spory. Osobní údaje pro tyto účely uchováváme 10 let od vašeho posledního nákupu.

Pokud nám vyplníte e-mail pro informování o novinkách, můžeme vám na základě vašeho souhlasu zasílat newslettery po dobu 3 let od nákupu. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat – napište nám e-mail nebo se jednoduše proklikněte na odhlášení v newsletteru.

Jaká máte práva?

Máte právo požadovat informace a přístup ke svým osobním údajům. Také nás můžete požádat, abychom opravili či vymazali vaše osobní údaje nebo omezili jejich zpracování. Můžete také vznést námitku proti zpracování svých osobních údajů nebo požádat o přenositelnost údajů. Upozorňujeme ale, že nemusíme být vždy povinni vyhovět vašemu požadavku na výmaz, omezení, námitku nebo přenositelnost údajů, protože některé údaje musíme uchovávat ze zákona. Máte právo se obrátit se také se svou žádostí, stížností či jiným podnětem přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů nebo i na soud.

Další informace 

Zpracovateli osobních údajů je provozovatel služby Ecomail (používáme je na rozesílku newsletterů) a služby Google (někdy používáme Google formuláře na sběr e-mailů).

Nedochází zde k žádnému automatizovanému zpracování osobních údajů.

Je něco nejasné?

Dejte nám vědět na info@babybond.cz 🙂